Art148.pl
Art148.pl
Art148.pl

Menu główne

Linia

Strona główna
Archiwum
O serwisie
Historia
Wymiana
Redakcja/Kontakt

Mordercy

Linia

Dzieciobójcy
Gangsterzy
Mordercy seryjni
Mordercy masowi
Mordercy nieletni
Terroryści
Zbrodniarze wojenni
Mordercy inni

Mass media

Linia

Książki
Filmy
Gry komputerowe

Pozostałe

Linia

Inne teksty
Fotografie
Wyniki ankiet

Informacje o działalności serwisu


Słowo wstępne
Art148.pl jest serwisem o szeroko pojętej tematyce kryminalnej. Zawiera materiały dotyczące świata przemocy, zbrodni, najgłośniejszych przestępstw, najbrutalniejszych morderców etc. Ma charakter czysto informacyjny. Z uwagi na drastyczną zawartość przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Osoby nie mające ukończonych osiemnastu lat powinny natychmiast opuścić to miejsce. To samo zalecamy osobom pełnoletnim o dużej wrażliwości społecznej. Jeżeli mają Państwo słabe nerwy, prosimy w żadnym wypadku nie zapoznawać się z zawartością naszego serwisu.

Autorzy
Serwis powstał w wyniku połączenia dwóch innych stron - Zbrodnie.y0.pl (w sieci od 2012 roku) i Mordercy.info (w sieci od 2006 roku). Twórcami Art148.pl są administratorzy wyżej wymienionych stron, czyli Paulina i Paweł.

Prawidłowe funkcjonowanie
Strona została napisana zgodnie ze standardami XHTML oraz CSS. Naszym założeniem było stworzenie serwisu prostego i pod względem graficznym, i w obsłudze. Efektem takiego zabiegu jest skromnie wyglądająca strona, na której w bardzo szybkim tempie można odnaleźć interesujący materiał. Serwis jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi w Polsce.

Apple Safari Google Chrome Internet Explorer Mozilla Firefox Opera

Polityka Cookies
W celu prawidłowego funkcjonowania serwisu wykorzystujemy pliki Cookies. Po szczegóły odsyłamy tutaj.

Prawa autorskie
Art148.pl jest prywatną własnością. Wszelkie elementy serwisu, tj. grafika, kod, a także treść zostały w całości przygotowane przez redakcję. Użytkownicy niniejszej witryny mogą tylko w celach informacyjnych korzystać z zamieszczonych tutaj materiałów (newsów, artykułów, recenzji etc.). Zabraniamy kopiowania i rozpowszechniania jakichkolwiek składników strony bez naszej zgody. Oczywiście przy wyraźnym oznaczeniu źródła nie jest zabronione posługiwanie się drobnymi fragmentami tekstów znajdującymi się na tejże stronie, poza jej obrębem. Aby lepiej poznać zasady użytkowania serwisu, prosimy zapoznać się z jego regulaminem. Z góry dziękujemy.

Aktualizacje

Linia

18.04.2018:
• Aktywacja komentarzy
17.04.2018:
• Nowa ankieta
16.04.2018:
• Inne teksty: Chłopiec w kartonie (Boy in the Box)


Ankieta

Linia

Po które z wymienionych gatunków książek sięgasz najchętniej?

Literatura faktu, reportaż
Prawo
Autobiografie, biografie
Kryminał, sensacja, thriller
Fantastyka, horror
Wszystkie


Baza linków

Linia

Mordercy.jun.pl
Kryminalistyka.fr.pl
Zbrodnia.com
Detektywistyczny.net

Art148.pl

© 2006 - 2018 ART148.PL NETWORK. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE.
Statystyki serwisu